Pakiety startowe - Apteki Pharmavita - naturalne suplementy diety

Pacjent - przycisk
podcień pod baner
pole pod menu
Zakupy - przycisk
Partner - przycisk
baner
Przejdź do treści
Ćwiczenia
REKLAMA
Calivita Partner Apteka

Pakiety startowe

Apteka - wybierz zestaw startowy

UWAGA


Teraz możesz skorzystać z limitowanej promocji i zamówić bezpłatny aktualnie promowany produkt startowy, wraz z produktem otrzymasz ilustrowany katolog produktów Calivita oraz inne materiały.


Sprawdź dostępność pakietów.

Dla państwa wygody przygotowaliśmy również zestawy najbardziej rotujących w aptekach produktów.

WERSJA A i B
WERSJA C i D

Zobacz wszystkie pakiety startowe
ikona PDF

WERSJA A
WERSJA B
WERSJA C
WERSJA A
WERSJA B
WERSJA C
WERSJA A
WERSJA B
WERSJA C
Masz do wyboru różne zestawy startowe:STANDARD zestaw podstawowy, bezpłatny dla każdej nowej Apteki. Wymaga zakupu produktów jedynie za minimalną kwotę 84 złotych. Zestaw dostępny w 4 wersjach.

           

MIDI zestaw produktów z dodatkowym 5% rabatem oraz 4% rabatem obrotowym rozliczanym po zakończeniu miesiąca. Wymaga zakupu produktów za kwotę 390 złotych. Zestaw dostępny w 3 wersjach.
MIDI FREE zestaw produktów z dodatkowym 5% rabatem oraz 4% rabatem obrotowym rozliczanym po zakończeniu miesiąca. Wymaga zakupu produktów za kwotę 700 złotych. Wysyłka zestawu gratis. Zestaw dostępny w 3 wersjach.
MAX zestaw szyty na miarę”. zestaw produktów z dodatkowym 5% rabatem oraz 7% rabatem obrotowym rozliczanym po zakończeniu miesiąca. Wymaga zakupu produktów za kwotę 1050 złotych. Wysyłka zestawu gratis.  Zestaw dostępny w 3 wersjach.

XXL zestaw startowy polecany do rozdzielenia na kilka Aptek. Zestaw produktów z dodatkowym 5% rabatem oraz 10% rabatem obrotowym rozliczanym po zakończeniu. Zobacz zestaw XXL

Apteka - Zamów zestaw startowy
Tip
Tip
Tip
Po otrzymaniu zamówienia zostanie wygenerowane zamówienie, które apteka otrzyma na adres e-mail, zamówienie należy opłacić na wskazany w zamówieniu numer konta bankowego. Jeśli chcą państwo otrzymać pakiet startowy za pobraniem prosimy o krótką informację.
REKLAMA
Wróć do spisu treści