Apteka - Apteki Pharmavita - naturalne suplementy diety

Pacjent - przycisk
podcień pod baner
pole pod menu
Zakupy - przycisk
Partner - przycisk
baner
Przejdź do treści
Ćwiczenia
REKLAMA
Calivita Partner Apteka

Apteka

możliwości finansowe

Współpraca jako

Partner Pharmavita

Dołącz do grupy Pharmavita

Pharmavita to grupa zrzeszająca niezależne Apteki w całej Polsce. Uczestnictwo w niej to szereg korzyści:


Dlaczego warto przystąpić do grupy Pharmavita?

  • ceny producenta: Składając zamówienia przez Pharmavita otrzymujesz zamówione produkty w cenach producenta bez dodatkowego narzutu. Zyskujesz również dostęp do dodatkowych rabatów oraz innych promocji producenta.

  • unikalna oferta: Wraz z programem zdrowego stylu życia CaliVita® opracowała unikalną ofertę na prowadzenie niezależnego biznesu, CaliVita® International to unikalna oferta, która wspiera twój biznes.

  • wsparcie: Pharmavita będzie wspierać każdego partnera w skutecznym wdrożeniu założeń biznesowych Calivita®. Pharmavita zapewnia także wszystkim członkom grupy wsparcie poprzez strony internetowe należące do grupy.

  • pomoc: Przystępując do grupy Pharmavita możesz na nas liczyć, chętnie odpowiemy na twoje pytania. Pharmavita pomaga również w tworzeniu niezależnych stron internetowych partnerów oraz zamieszczenie do nich linków bezpośrednich na swoich stronach.

  • większy zysk: Pharmavita opracowała specjalny program dla aptek, którego wdrożenie zapewnia zwiększenie obrotów w aptece. Program dostępny jest dla aptek przystępujących do grupy i nie wymaga żadnych nakładów finansowych poza czasem przeznaczonym na wdrożenie Programu.


Pobierz folder ofertowy

Jeżeli jesteś zainteresowany uczestnictwem w grupie wypełnij poniższy formularz,
lub zamów pakiet startowy on-line.
My niezwłocznie skontaktujemy się z Tobą.


dowiedz się więcej

Formularz kontaktowy
REKLAMA
Wróć do spisu treści