VitalWoman - Apteki Pharmavita - naturalne suplementy diety

Pacjent - przycisk
podcień pod baner
pole pod menu
Zakupy - przycisk
Partner - przycisk
baner
Przejdź do treści
Ćwiczenia
REKLAMA
Calivita Partner Apteka

VitalWoman

VitalWoman

Dostępne opakowanie:

60 tabletek

Skład:

Składniki aktywne/1 tabletka:
Liść Damiana 100 mg
Korzeń Suma 100 mg
Jagoda jałowca brazylijskiego 25 mg
Korzeń Maca 100 mg
Korzeń kolcorośla lekarskiego 50 mg
Jagoda palmy sabalowej 50 mg
Korzeń Unicorn 25 mg
Ekstrakt z guarany
(std. 22% kofeiny) 100 mg

Wskazania:

uzupełnienie diety dojrzałej kobiety w składniki roślinne poprawiające funkcjonowanie organizmu kobiety w okresie około menopauzalnym

ćwiczenia cardio

Dawkowanie i sposób użycia:

1-2 tabletki dziennie ½ godziny przed posiłkiem

VitalWoman
suplement diety
TAJEMNICA WENUS

Opis:
Produkt zawiera składniki roślinne, stosowane w tradycyjnej medycynie już od wieków. Są one bogate w witaminy i składniki mineralne, a ponadto ich substancje aktywne skutecznie wspierają prawidłowe procesy życiowe zachodzące w organizmie kobiety.

W obecnych czasach ciągły stres, nadmierny wysiłek i napięcie, zły humor oraz obniżone pożądanie i aktywność seksualna to częste powody do narzekań. Jedną z przyczyn tego zjawiska jest brak tzw. „pełnego odżywiania”, niezbędnego do zachowania naszej równowagi fizyczno-umysłowej. „Pełne odżywianie” jest wynikiem wzajemnego oddziaływania trzech czynników: „pożywienia fizycznego”, „pożywienia energetycznego” i „pożywienia emocjonalnego”. „Pożywienie energetyczne” oznacza wzajemne stosunki pomiędzy środowiskiem i człowiekiem. Negatywne oddziaływanie na tym poziomie zaburza również elementy „pożywienia emocjonalnego”, które jest dostarczane przez naszą rodzinę, przyjaciół, doświadczenia kulturowe, aktywność fizyczną oraz przez nasze wewnętrzne życie emocjonalne, spełniane w związku partnerskim.

starsza para

Aby uniknąć sytuacji, w których dochodzi do niedoboru energii, w każdej kulturze stosowane są pewne składniki roślinne.

Oddziałują one nie tylko na poziomie „pożywienia fizycznego”, ale w znaczny sposób przyczyniają się do zachowania równowagi pomiędzy tymi trzema czynnikami.
Dzięki wykorzystaniu wiedzy, pochodzącej z różnych naukowych źródeł, są już dostępne znakomite preparaty, takie jak np. VitalWoman. Jego składniki roślinne wzmacniają ogólne samopoczucie i kondycję organizmu, wspierając jednocześnie sferę życia intymnego.
Jagoda jałowca brazylijskiego może wzmocnić naszą kondycję fizyczną. Korzeń Unicorn zawiera substancje podobne do żeńskich hormonów płciowych. Guarana to źródło kofeiny. Korzeń maca, nazywany amazońskim żeń-szeniem, poprawia zasoby energii organizmu, jego witalność i wytrzymałość. Z kolei korzeń Suma, bogaty w aminokwasy, witaminy i składniki mineralne, wzmaga potencjał energetyczny organizmu.


Słowa kluczowe:
VitalWoman, apteka, sklep Calivita, suplement dla kobiet

Tylko dla kobiet, tylko dla mężczyzn

Vital Woman opinie - podziel się swoimi doświadczeniami z suplementem VitalWoman
Nie ma jeszcze żadnych recenzji.
0
0
0
0
0

Dziękujemy za wszystkie opinie o VitalWoman
REKLAMA
Wróć do spisu treści