Liquid C + to naturalna witamina C w płynie - Apteki Pharmavita - naturalne suplementy diety

Pacjent - przycisk
podcień pod baner
pole pod menu
Zakupy - przycisk
Partner - przycisk
baner
Przejdź do treści
Ćwiczenia
REKLAMA
Calivita Partner Apteka

Liquid C + to naturalna witamina C w płynie

Liquid C + Bioflavonoids with Rose Hips
ANTYOKSYDANTY W PŁYNIE

Dostępne opakowanie:

240 ml

Skład:

Składniki aktywne/2,5 ml:
Witamina C 166,6 mg
Ekstrakt bioflawonoidów z cytrusów 166,6 mg
Ekstrakt z owoców dzikiej róży 166,6 mg

Wskazania:

uzupełnienie codziennej diety w niezbędne witaminę C oraz antyoksydanty

Szklanka soku z Liquid C + Bioflavonoids with Rose Hips

Dawkowanie i sposób użycia:

2,5 ml dziennie przyjmować bez rozcieńczenia lub rozcieńczyć z innym napojem. Stosować po posiłku. Produkt przed użyciem należy wstrząsnąć, a po otwarciu przechowywać w lodówce.

Liquid C + Bioflavonoids with Rose Hips
suplement diety

Opis:
Liquid C + Bioflavonoids with Rose Hips to formuła zawierająca kompleks antyoksydantów, którego aktywne składniki, działając synergicznie, stanowią ochronę przed wolnymi rodnikami. Dzięki płynnej postaci Liquid C + Bioflavonoids with Rose Hips, polecany jest osobom mającym problemy z połknięciem dużych tabletek lub kapsułek.

Wolne rodniki to atomy, grupy atomów lub cząsteczki zdolne do samodzielnego istnienia, mające jeden lub więcej niesparowanych elektronów. Są one odpowiedzialne za uszkodzenia ważnych struktur biologicznych w komórkach, prowadząc do zaburzeń strukturalnych i funkcjonalnych. Powstają zarówno w środowisku zewnętrznym (m.in.: pod wpływem promieniowania UV, promieniowania jonizującego, ozonu), jak i w organizmie człowieka (np.: w reakcjach oddychania tkankowego, przy fagocytozie, aktywacji genów, itp.). Źródłem wolnych rodników mogą być również: palenie tytoniu, infekcje, zanieczyszczenie środowiska, itp. Osobom, które są narażone na wyżej wymienione czynniki poleca się spożywanie większych ilości antyoksydantów, np. w postaci Liquid C + Bioflavonoids with Rose Hips.

naturalna witamina C w płynie

Produkt może okazać się również doskonałym wsparciem dla tych, którzy nie spożywają wystarczającej ilości witaminy C (świeże owoce, warzywa) lub odżywiają się nieracjonalnie.

Jednym ze składników aktywnych produktu jest witamina C – to ważna witamina o właściwościach antyoksydacyjnych. Chroni DNA, białka, tłuszcze przed utlenianiem. Wpływa na syntezę kolagenu i prawidłowe funkcjonowanie układu nerwowego. Odgrywa istotną rolę w metabolizmie energetycznym i we wchłanianiu żelaza. Kolejnym istotnym składnikiem są bioflawonoidy cytrusowe, które oprócz właściwości antyoksydacyjnych, wspomagają wchłanianie witaminy C i jej wykorzystanie w organizmie. Liquid C + Bioflavonoids with Rose Hips zawiera ponadto ekstrakt z owoców dzikiej róży, bogate źródło witaminy C.
Skład produktu został wzbogacony o opatentowaną formułę Quik-Sorb®, będącą mieszaniną ekstraktu z korzenia imbiru, ekstraktu z owocu amla (Phyllanthus emblica) i ekstraktu z owocu papryki, która wspomaga wchłanianie i wykorzystanie aktywnych składników produktu.

UWAGA!
Obecność naturalnego nektaru z agawy (Agave americana) oraz olejku cytrusowego sprawia, że produkt ma słodki a jednocześnie przyjemny cytrynowy smak i aromat. Nie zawiera sztucznych barwników ani cukru.
W celu łatwiejszego dozowania produktu, skorzystaj z dołączonej miarki.

Przechowywanie:
Po otwarciu przechowywać w lodówce.

Słowa kluczowe:  Liquid C + Bioflavonoids with Rose Hips, 
apteka, sklep, Calivita, antyoksydanty, bioflawonoidy, witamina C w płynie, dzika róża

Antyoksydanty

Liquid C opinie - podziel się z nami swoimi doświadczeniami z naturalną witaminą C w płynie
Nie ma jeszcze żadnych recenzji.
0
0
0
0
0

Dziękujemy za wszystkie opinie o Liquid C + Bioflavonoids with Rose Hips
REKLAMA
Wróć do spisu treści