Digestive Enzymes - Apteki Pharmavita - naturalne suplementy diety

Pacjent - przycisk
podcień pod baner
pole pod menu
Zakupy - przycisk
Partner - przycisk
baner
Przejdź do treści
Ćwiczenia
REKLAMA
Calivita Partner Apteka

Digestive Enzymes

Digestive Enzymes
IDEALNE TRAWIENIE

Dostępne opakowanie:

100 tabletek

Gdzie kupić:

lub on-line - Zamów przez internet
Skład:
Nasiona kopru 
75 mg
Pankreatyna
75 mg
Kurkuma
37,5 mg
Kwas glutaminowy
25 mg
Pepsyna
17,5 mg
Bromelaina
12,5 mg
Betaina HCl
10 mg
Diastaza
10 mg
Proteaza
7,5 mg
Papaina 
5 mg

Wskazania:

wspomaganie procesów trawienia

Dawkowanie i sposób użycia:

1-2 tabletki dziennie bezpośrednio przed posiłkiem.

Digestive Enzymes
suplement diety
   
Opis:
Podstawowym warunkiem idealnego wykorzystania substancji odżywczych jest właściwy proces trawienia. Aktywne składniki produktu to substancje pochodzenia roślinnego oraz enzymy trawienne, wytwarzane również przez nasz organizm, które mogą korzystnie wpływać na prawidłowy przebieg procesów trawienia, a przy niedoborze soków żołądkowych – mogą być pomocne w przypadku kłopotów z trawieniem.

Procesy życiowe wymagają energii, którą czerpiemy m.in. z żywności. Enzymy trawienne odgrywają istotną rolę w przekształcaniu pokarmu w energię. Rozkładają go na proste składniki, czyniąc je gotowymi do wchłonięcia przez przewód pokarmowy.

Pankreatyna to mieszanina najważniejszych enzymów trawiennych trzustki, które są odpowiedzialne za rozkład białek, węglowodanów i tłuszczów. Wytwarzana w żołądku pepsyna oraz uzyskiwana z papai papaina to ważne enzymy w trawieniu białek.

Z kolei betaina HCl korzystnie wpływa na procesy trawienia. Enzym diastaza odpowiada za rozkład węglowodanów. A zatem, całkowity proces trawienia wymaga odpowiednich ilości enzymów, odpowiedzialnych za rozkład różnych substancji. Z wiekiem nawet u zdrowych osób zmniejsza się ilość wytwarzanych enzymów, co pogarsza jakość trawienia oraz może być przyczyną nieprzyjemnych objawów, towarzyszących temu stanowi.
U osób z grupą krwi A taka sytuacja często występuje bez względu na wiek. Inną przyczyną niedoboru enzymów mogą być niewłaściwe nawyki żywieniowe, spożywanie potraw mrożonych oraz poddawanych obróbce termicznej, pasteryzowanych lub przyrządzanych w mikrofalówce. W każdym z tych przypadków warto wspomóc prawidłowy proces trawienia poprzez zastosowanie enzymów trawiennych w postaci suplementów diety.

U osób, stosujących Digestive Enzymes, wykorzystanie innych suplementów diety CaliVita® International jest jeszcze bardziej skuteczne.

UWAGA!

  • W przypadku poważnych zaburzeń żołądkowo-jelitowych (np. wrzody) przed zastosowaniem produktu należy  skonsultować się z lekarzem!


Słowa kluczowe: Digestive Enzymes, 
apteka, sklep, Calivita, trawienie, procesy trawienia, zaburzone wchłanianie, zaburzenia trawienia

produkty wspomagające trawienie

 
Digestive Enzymes opinie - podziel się z nami swoimi doświadczeniami z suplementem Digestive Enzymes
Nie ma jeszcze żadnych recenzji.
0
0
0
0
0

Dziękujemy za wszystkie opinie o Digestive Enzymes
REKLAMA
Wróć do spisu treści