Vital 0 - Apteki Pharmavita - naturalne suplementy diety

tło strony
Pacjent - przycisk
podcień pod baner
pole pod menu
Zakupy - przycisk
Partner - przycisk
baner
Zenthonic
Organic Noni
Organic Acai
Liquid Chlorophyll
OrganiCare
Przejdź do treści
Skuteczne odchudzanie z One Diet
Ćwiczenia
Najlepsze produkty Calivita
REKLAMA
Calivita Partner Apteka
Vital 0
ZDROWIE DLA GRUPY KRWI 0

Dostępne opakowanie:

90 tabletek

Gdzie kupić:

lub on-line - Zamów przez internet
Skład:
Beta karoten
1,2 mg
Witamina C
60 mg
Witamina B1
1,4 mg
Witamina B2
1,6 mg
Witamina B6
2 mg
Witamina B12
1 mcg
Niacyna
18 mg
Cholina
20 mg
Inozytol
20 mg
PABA
5 mg
Biotyna
40 mcg
Kwas pantotenowy
5 mg
Kwas foliowy
50 mcg
Rutyna
4 mg
Kompleks bioflawonoidów z cytrusów
4 mg
Kompleks hesperydyny
5 mg
Betaina HCL
10 mg
Jod (kelp)
80 mcg
Wapń
100 mg
Magnez
50 mg
Żelazo
3 mg
Miedź
0,5 mg
Cynk
5 mg
Chrom
20 mcg
Selen
15 mcg
Mangan
2 mg
Potas
20 mg
Molibden
80 mcg
Bor
50 mcg
Wanad
10 mcg
Nikiel
30 mcg
Krzem
1 mg
L-glutation
5 mg
L-cysteina
20 mg
Jukka
30 mg
Ekstrakt z korzenia lukrecji 4:1 (pozbawiony glicyryzyny)
10 mg
Kurkuma
(std. 9% kurkuminy)

5 mg
Liść pietruszki
50 mg
Owoc śliwki
20 mg
Owoc borówki amerykańskiej
20 mg

Korzeń chrzanu

15 mg

Wskazania:

uzupełnienie diety zgodnej z grupą krwi
0 w niezbędne witaminy i minerały oraz ekstrakty z roślin leczniczych, które wzmacniają "słabe punkty" grupy krwi 0.

Dawkowanie i sposób użycia:

1 tabletka dziennie po posiłku lub wg zaleceń

Vital 0
suplement diety
   

Opis:
Nowoczesne dodatki żywieniowe stanowiące kompleksowe uzupełnienie diety zgodnej z grupą krwi. Obok niezbędnych witamin i składników mineralnych produkty z tej serii zawierają także rośliny lecznicze, które wzmacniają "słabe punkty" różnych grup krwi.

ludzie z grupą krwii 0

Grupa krwi 0
Około 40 tysięcy lat temu styl życia związany z "polowaniem na zwierzęta", predysponował wchodzącego na szczyt łańcucha pokarmowego człowieka Cro-Magnon do jedzenia prawie wyłącznie mięsa. Organizm naszych przodków, który posiadał składnik cukrowy o najprostszej budowie, charakterystycznej dla grupy krwi 0, był więc przyzwyczajony do jedzenia mięsa. Z tego powodu osoby z grupą krwi 0 wciąż powinny spożywać stosunkowo duże ilości produktów pochodzenia zwierzęcego, aby być w dobrej formie i chronić swoje zdrowie. Taka dieta zapewnia im właściwy poziom rozpuszczalnych w tłuszczach witamin i żelaza. Aby wyeliminować niepożądane efekty spożywania tak dużych ilości mięsa (np. zapalenie stawów), osobom tym potrzebne są dodatkowe dawki witamin z grupy B, jak również odwadniające i przeciwzapalne rośliny (np. pietruszka lub kuka). Warto również wzbogacić ich dietę w kurkumę, chrzan oraz lukrecję. Nowoczesne dodatki żywieniowe opracowane dla osób z tą grupą krwi, obok niezbędnych witamin i składników mineralnych, są również źródłem wielu cennych substancji pochodzących z roślin szczególnie korzystnych dla grupy 0.

różni ludzie z grupą krwii 0

Słowa kluczowe:
vital 0, 
apteka, sklep, Calivita, krew, grupa krwi 0, witaminy, minerały, dieta zgodna z grupą krwi 0

Multiwitaminy

Vital 0 opinie - podziel się z nami swoimi doświadczeniami z multiwitaminą Vital


Brak komentarzy
Dziękujemy za wszystkie opinie o Vital 0

Czy grupa krwi jest jak horoskop?
      
Grupa krwi stanowi klucz otwierający drzwi do tajemnic ZDROWIA, ale nie tylko… Wielu uważa, że ma wpływ nawet na… OSOBOWOŚĆ! Nie wierzysz? W Kraju Kwitnącej Wiśni dyrektorzy korporacji posługują się grupą krwi przy rekrutacji pracowników, badacze rynku do przewidywania zwyczajów kupujących, a niektórzy przy wyborze partnerów życiowych.

kropla krwi

Dowiedz się, co o Tobie mówi Twoja grupa krwi:

Vital AGRUPA KRWI A 38% Polaków
Jesteś osobą wrażliwą, konserwatywną, zdystansowaną i cierpliwą. Cechuje Cię perfekcjonizm we wszystkim, co robisz. Z drugiej jednak strony potrafisz być uparty i niechętnie zdradzasz swoje uczucia.

Vital BGRUPA KRWI B 18% Polaków
Jesteś kreatywną, serdeczną i troskliwą osobą. Charakteryzujesz się dużym optymizmem i elastycznością. Wszystko co robisz, wykonujesz z pasją, lecz momentami zapominasz o ważnych sprawach.Vital 0


GRUPA KRWI O 36% Polaków
Jesteś serdeczną, pewną siebie i ciekawą świata osobą. Masz naturalne skłonności przywódcze, niezaspokojony głód sukcesu oraz nie boisz się ryzyka. Jednak czasami cechuje Cię zbytnia wyniosłość.


Vital ABGRUPA KRWI AB 8% Polaków
Zwykle k ierujesz się zdrowym rozsądkiem. Racjonalizm i pamiętliwość to Twoje główne cechy. Masz też niezwykły urok osobisty, czym przyciągasz wielu ludzi do siebie.
Jednak to nie wszystko.DZIĘKI ZNAJOMOŚCI GRUPY KRWI MOŻESZ ZASTOSOWAĆ WŁAŚCIWĄ DIETĘ DOPASOWANĄ DO TWOICH POTRZEB!
Odżywiając się zgodnie z grupą krwi, korzystnie wpływasz na odporność całego organizmu. Ogniwem łączącym te, pozornie nie związane ze sobą czynniki, są zawarte w pokarmach lektyny
– specyficzne białka, które służą do ochrony immunologicznej poszczególnych gatunków roślin i zwierząt. Jeżeli podane z żywnością lektyny są niezgodne z antygenami naszej grupy krwi, to wchodzą w reakcje ze specyficznymi elementami różnych komórek (np. krwinek czerwonych, komórek błony śluzowej jelit), co może prowadzić do ich uszkodzenia.
Pod wpływem szkodliwego działania lektyn
pokarmowych dochodzi do zwiększonej przepuszczalności błony śluzowej jelit. Prowadzi to do przenikania obcych substancji do wnętrza organizmu i tym samym do przeciążenia układu immunologicznego, który zaczyna nadmiernie reagować, wywołując objawy alergiczne.
Sięgnij zatem po rewelacyjną książkę dostępną w CaliVita ®: DR PETER J. D’ADAMO I CATHERINE WHITNEY „JEDZ ZGODNIE ZE SWOJĄ GRUPĄ KRWI. CZTERY GRUPY KRWI, CZTERY DIETY” i dowiedz się jakich produktów powinieneś unikać w swojej diecie, a jakie są Tobie zalecane.


Wykorzystaj właściwości produktów z serii Vital i dostarcz organizmowi składników odżywczych, których naprawdę potrzebujesz.


Zaopatrz się również w plakat „Jedz zgodnie ze swoją grupą krwi”, byś łatwo i szybko mógł sprawdzić, po jakie artykuły spożywcze powinieneś sięgnąć.

Doświadczenia pacjentów:
Niezbędny suplement dla każdego

Już ponad 20 lat temu, prekursorka zdrowego żywienia, pani Irena Gumowska, oświadczyła, że aby zachować zdrowie, należy codziennie dostarczyć organizmowi 60 różnych składników odżywczych. Nawet największa ilość jednego składnika nie zastąpi innych substancji niezbędnych danemu organizmowi. Dlatego tak ważna jest odpowiednio zbilansowana dieta. Ale czy my w ogóle odżywiamy się zgodnie z piramidą zdrowego żywienia? Ile osób dopasowuje swoją dietę do grupy krwi? Nawet, jeśli mamy gorące postanowienie, by odżywiać się prawidłowo - to niestety, po kilku dniach czy tygodniach zapominamy o tym i znów jemy w pośpiechu akurat to, co mamy w domu lub to, co możemy przygotować jak najszybciej. Do tego dochodzą grzeszki typu fast food czy słodkości wszelkiego rodzaju.

Jak zatem możemy wspomóc organizm, by funkcjonował bez zakłóceń i byśmy byli zdrowi i mieli więcej energii?

W CaliVita® jest taki produkt, a właściwie cztery. Są to Vitale dopasowane do grupy krwi, które w swoim składzie zawierają ponad 40 różnych składników odżywczych. Dlaczego Vitale są unikalnymi produktami na polskim rynku? Z pewnością chociażby ze względu na odpowiednio dobrany dla każdej grupy krwi zestaw witamin, składników mineralnych i substancji roślinnych, które wspierają organizm i zdrowie.

W mojej rodzinie niezbędnym dodatkiem diety jest Vital 0, bo wszyscy mamy taką grupę krwi. Codziennie, niezmiennie, obowiązkowo, sięgamy po Vital po jednym z posiłków. Ja zawsze biorę Vital po śniadaniu, mąż i syn po obiedzie. Ale jak to z niektórymi mężczyznami bywa, trzeba im o tym nieraz przypominać. Początkowo codziennym pytaniem było „brałeś Vital?” Teraz jest już dużo lepiej, ale pilnować i tak trzeba. Zwłaszcza, że efekty przyjmowania tego unikalnego suplementu diety są dla wszystkich widoczne. Rzadko łapiemy infekcje, a jeśli już się to zdarzy, choroba trwa znacznie krócej i jej przebieg jest o wiele łagodniejszy. Dlatego warto przyjmować Vitale i polecać je wszystkim, zwłaszcza że na rynku tylko CaliVita® ma takie produkty w swojej ofercie.


Maria Brzdękiewicz
Specjalista ds. psychologii żywienia

Najlepsze produkty Calivita
REKLAMA
Skuteczne odchudzanie z One Diet
Wróć do spisu treści