Nopalin - Apteki Pharmavita - naturalne suplementy diety

Pacjent - przycisk
podcień pod baner
pole pod menu
Zakupy - przycisk
Partner - przycisk
baner
Przejdź do treści
Ćwiczenia
REKLAMA
Calivita Partner Apteka

Nopalin

Nopalin

Dostępne opakowanie:

2
00 tabletek

Gdzie kupić:

lub on-line - Zamów przez internet
Skład: 1 tabletka Nopalin zawiera:
kaktus Nopal

Wskazania:

Nopalin ma wiele zalet, między innymi:
- jest antyutleniaczem,
- pomaga utrzymać właściwą masę ciała,
- reguluje funkcje przewodu pokarmowego,
- oczyszcza końcowy odcinek jelita grubego,
- stabilizuje poziom cukru we krwi,
- wywiera pozytywny wpływ na pracę komórek wątrobowych,
- wpływa na przemianę cholesterolu,
- koordynuje, regularne wydzielanie żółci i enzymów trzustkowych,
- wspiera metabolizm trójglicerydów,
- zapobiega powstaniu chorób cywilizacyjnych,
- doskonały w walce z hemoroidami.

Dawkowanie i sposób użycia:

2 tabletki 3 razy dziennie między posiłkami.

Nopalin
suplement diety
   
Opis:
Preparat zawierający wysuszoną łodygę kaktusa Nopal.
Nopal to roślina należąca do rodziny kaktusów z gatunku Opuntia, charakteryzująca się bogatym składem witamin, składników mineralnych oraz błonnika, które wspierają prawidłowe funkcjonowanie naszego organizmu. Nopal może stanowić doskonałe uzupełnienie kuracji oczyszczających oraz odchudzających. Pomaga utrzymać właściwą masę ciała, kontroluje ilość wydzielanego soku żołądkowego oraz obniża poziom cholesterolu i trójglicerydów we krwi.

Nopal
Nopal (Opuntia streptacantha) to rodzaj
kaktusa o wspaniałych kwiatach, który występuje w Meksyku oraz Stanach Zjednoczonych. Można go także spotkać na Wyspach Kanaryjskich. Roślina ta jest bogatym źródłem witamin (C, B1, B2, niacyny), bioflawonoidów oraz składników mineralnych (potasu, wapnia), które wspomagają prawidłowy przebieg procesów fizjologicznych. To znakomite źródło łatwo przyswajalnych białek. Zawiera 17 rodzajów aminokwasów, z których 8 to aminokwasy niezbędne, tzn. możemy je dostarczyć organizmowi tylko ze źródeł zewnętrznych. Prawidłowy metabolizm korzystnie wpływa na masę ciała. Pustynny kaktus posiada także błonnik, który wywołuje uczucie sytości, a więc może być świetną pomocą w diecie odchudzającej. Z tego też powodu Nopalin należy zawsze przyjmować, popijając dużą ilości wody, aby błonnik mógł dobrze napęcznieć. Nopal jest pomocny zarówno w procesie trawienia, jak również w zmniejszaniu apetytu, co ma duże znaczenie w stabilizowaniu masy ciała oraz w diecie odchudzającej.

Nopal oddziałuje pozytywnie na cały organizm, przede wszystkim na układ krążenia, odpornościowy, nerwowy, a także na pracę gruczołów dokrewnych. NOPALIN jest preparatem, który zawiera wysuszoną łodygę z tego kaktusa. Wykazuje więc bardzo szerokie, niemal uniwersalne działanie. Pomaga utrzymać właściwą masę ciała, ponieważ kontroluje apetyt i pozwala zrzucić zbędne kilogramy w naturalny sposób, jednocześnie dostarczając organizmowi pełny zestaw składników odżywczych. Zmniejsza również prawdopodobieństwo tworzenia się cellulitis i nadmiernej retencji płynów. Kontroluje ilość wydzielanego soku żołądkowego, zmniejszając w ten sposób ryzyko rozwoju wrzodów żołądka i dwunastnicy. Niezaprzeczalną zaletą tego preparatu jest zmniejszanie poziomu cholesterolu i trójglicerydów oraz normalizacja poziomu cukru we krwi. Jest dobrym źródłem łatwo przyswajalnych białek, witaminy C i bioflawonoidów.

Nopalin to doskonały środek zarówno dla osób, które chcą zachować dobrą formę i zdrowie, jak i dla tych, które muszą powrócić do pełni sił i odzyskać zachwianą równowagę.

Ponieważ w medycynie naturalnej nie oddziela się serca od jelit, chorób oczu od głowy czy od wątroby, dalej tych narządów od ciała, a ciała od duszy, to Nopalin wydaje się być najlepszym dodatkiem dietetycznym, który posiada pełne spektrum działania. Dzięki dużej zawartości błonnika Nopalin reguluje pracę jelit, oczyszcza kosmki jelitowe, regeneruje błonę śluzową jelit i polepsza wchłanianie składników pokarmowych. Działa na prawidłowe funkcjonowanie narządów układu trawiennego, wspomaga trawienie pokarmów, wpływa na regularność wypróżnień i wydalanie toksyn z organizmu. Błonnik sprzyja również walce z otyłością, reguluje wagę ciała, a obecność 17 aminokwasów (w tym 8 niezbędnych) doskonale pobudza "spalanie" tłuszczu oraz hamuje nadmierny apetyt przeciwdziałając podjadaniu.

Nopalin doskonale odtruwa cały nasz organizm wspomagając pozostałe drogi oczyszczania organizmu. Wspomaga pracę układu krwionośnego i limfatycznego - ułatwia usuwanie zbędnych produktów przemiany materii tym samym oczyszczając krew, wspomaga leczenie przewlekłego zapalenia migdałków i węzłów chłonnych. Posiada właściwości moczopędne.

UWAGA!
Nopalin należy zawsze przyjmować, popijając obficie wodą dzięki temu błonnik dobrze napęcznieje i szybciej doznamy uczucia sytości.

Słowa kluczowe: Nopalin, Calivita, nopal, apteka, sklep, nopalina, kaktus, opuntia, błonnik, chlesterol, trójglicerydy, antyoksydant, przeciwutleniacz, oczyszczanie, odchudzanie.

produkty wspomagające trawienie

 
Nopalin opinie - podziel się swoimi doświadczeniami z błonnikiem z kaktusa Nopal
Nie ma jeszcze żadnych recenzji.
0
0
0
0
0

Dziękujemy za wszystkie opinie o Nopalin
REKLAMA
Wróć do spisu treści