Beauty Formula - Apteki Pharmavita - naturalne suplementy diety

Pacjent - przycisk
podcień pod baner
pole pod menu
Zakupy - przycisk
Partner - przycisk
baner
Przejdź do treści
Ćwiczenia
REKLAMA
Calivita Partner Apteka

Beauty Formula

Beauty Formula
FORMUŁA PIĘKNA

Dostępne opakowanie:

60 kapsułek

Gdzie kupić:

lub on-line - Zamów przez internet

Skład:

krzem.
m
etionina
cysteina
w
itamina A
witamina B2
niacyna
witamina C
w
itamina B6
witamina B12
c
ynk
m
iedź
j
od
p
okrzywa
kolagen

Uroda odkryta na nowo dzięki Beauty Formula

Dawkowanie i sposób użycia:

1 tabletka dziennie.

Beauty Formula
suplement diety
   
Opis:
Beauty Formula jest kompleksową kompozycją zawierającą witaminy, składniki mineralne, aminokwasy, kolagen i składniki roślinne, wspomagające utrzymanie zdrowej kondycji włosów, skóry i paznokci.

Piękno z Beauty FormulaJednym z głównych składników produktu jest krzem. Połączenia krzemu aktywnie uczestniczą w procesach wzrostu różnych tkanek, przede wszystkim włosów, chrząstek, paznokci i kości. Krzem odgrywa także ważną rolę w biosyntezie kolagenu. Wspomaga utrzymanie elastyczności skóry, dodatkowo powoduje, że paznokcie stają się wytrzymałe, zaś słabe, łamliwe włosy - mocne i błyszczące. Krzem występuje zarówno jako oddzielny składnik aktywny, jak również znajduje się w jednym ze składników roślinnych produktu - skrzypie polnym.
Metionina i cysteina - aminokwasy siarkowe są składnikami włókien kolagenowych skóry, wpływają korzystnie na jej elastyczność. Są ponadto niezbędne do budowy keratyny, z której w 95% zbudowane są włosy. Beauty Formula wzbogacona jest również w witaminy, składniki mineralne i składniki roślinne. Witaminy: A, B2 i niacyna wspomagają utrzymanie dobrej kondycji skóry i błon śluzowych.
Witamina C - wpływa na syntezę kolagenu. Witamina B6 uczestniczy w metabolizmie białek, zaś witamina B12 jest jednym ze składników odpowiedzialnych za metabolizm energetyczny. Cynk ogrywa istotną rolę w funkcjonowaniu układu odpornościowego, a także w utrzymaniu prawidłowego stanu włosów, skóry i paznokci. Miedź wpływa na właściwą kondycję tkanki łącznej i pigmentację skóry i włosów. Jod to składnik odpowiedzialny m.in. za metabolizm energetyczny, jak również za prawidłowy stan skóry. Pokrzywa od dawna jest stosowana jako środek upiększający włosy. W produkcie nie zabrakło również kolagenu - głównego białka tkanki łącznej, odpowiedzialnego za elastyczność skóry.

Składniki aktywne zawarte w produkcie Beauty Formula działając wewnętrznie mogą być idealnie łączone z kosmetykami CaliVita® Cosmetics, których regularne używanie sprawi, że twoje włosy jeszcze w większym stopniu będą wyglądały promiennie, twoja skóra bardziej świeżo, jędrnie i młodo!

UWAGA!
Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety.
Nie należy przekraczać zlecanej porcji do spożycia w ciągu dnia.
Produkt należy przechowywać zamknięty w suchym i chłodnym miejscu, niedostępnym dla małych dzieci.
Przeciwwskazania: osoby mające problem z tarczycą (nadczynność), osoby uczulone na jakikolwiek składnik produktu, kobiety w ciąży, karmiące matki.

Słowa kluczowe:
Beauty Formula, 
apteka, sklep, Calivita, piękne włosy, paznokcie, zdrowa skóra.

W końcu skóra bez podrażnień

Szanowni Państwo,
Chcę podzielić się moim doświadczeniem w zakresie stosowania produktu Beauty Formula. Moja skóra głowy jest bardzo wrażliwa, nawet gdy używam testowane dermatologicznie szampony, skóra jest wrażliwa na słońce, a moje ręce są często w kontakcie z wodą. Osobiście jestem zwolenniczką naturalnych preparatów, więc na zalecenie przyjaciół zaczęłam używać Beauty Formula. Po dwóch miesiącach użytkowania, pojechałam nad morze. Podobnie jak w latach ubiegłych, spodziewałam się reakcji skóry w postaci malutkich pęcherzy, takich co strasznie swędzą. Na szczęście, nic takiego się nie wydarzyło. Moje paznokcie stają się w końcu mocniejsze a włosy bardziej lśniące, skóra głowy bez podrażnień i bez skórnych reakcji słońce. Aminokwasy, pokrzywa, skrzyp polny i właściwie dobrane witaminy i minerały, doskonale mi pomogły, można powiedzieć, że dokładnie trafiły w potrzeby mojego organizmu. Jestem bardzo zadowolona i będę nadal używać Beauty Formula.

Z pozdrowieniami z Zagrzebia
Nina Savićević


Beauty Formula opinie - podziel się z nami swoimi doświadczeniami z Beauty Formula
Nie ma jeszcze żadnych recenzji.
0
0
0
0
0

Dziękujemy za wszystkie opinie o Beauty Formula
REKLAMA
Wróć do spisu treści