Meal Time - Apteki Pharmavita - naturalne suplementy diety

Pacjent - przycisk
podcień pod baner
pole pod menu
Zakupy - przycisk
Partner - przycisk
baner
Przejdź do treści
Ćwiczenia
REKLAMA
Calivita Partner Apteka

Meal Time

NA PRZEKÓR NIESTRAWNOŚCI

Dostępne opakowanie:

100 tabletek do ssania


Gdzie kupić:

Produkt dostępny pod nazwą Papaya Plus


Skład: Składnik aktywny/1 tabletka do ssania:

Enzymy papai

250 mg

Wskazania:

wspomaganie procesów trawienia

Dawkowanie i sposób użycia:

Ssać 1-2 tabletki dziennie bezpośrednio przed posiłkiem.

Meal Time
suplement diety
   
Opis:
W obecnych czasach naturalne rozwiązania stają się coraz bardziej powszechne, nawet w związku z niektórymi problemami trawiennymi. Główny składnik aktywny papai to enzym papaina, substancja rozkładająca białka. Innym  cennym enzymem papai są pektazy rozkładające pektyny.

Trawienie to proces przekształcania składników odżywczych (białek, węglowodanów, tłuszczów) za pośrednictwem rozmaitych enzymów na mniejsze cząstki, które mogą być wchłonięte i przyswojone przez organizm. Jeśli nie spożywamy posiłków w odpowiednim czasie, składzie i ilości, pogarsza się skuteczność procesów trawienia. Składniki odżywcze podlegają procesom fermentacji oraz gnicia, podczas których wytwarzane są szkodliwe produkty uboczne. Jednakże mniej skuteczny proces trawienia wcale nie musi być oznaką choroby. Na pracę układu trawiennego mogą również wpływać niektóre lekarstwa, zmiana stylu życia, predyspozycje fizjologiczne, stres oraz starzenie się człowieka.
Niezdrowe jedzenieTrawienie jest regulowane przez enzymy, dlatego też suplementacja naturalnych enzymów może wspomóc ten proces. Najważniejszym enzymem owocu i liści tropikalnej papai jest papaina, która przypomina ludzki enzym rozkładający białka – pepsynę. Jej nadrzędnym zadaniem jest wstępne rozłożenie białek (dzięki tej właściwości papaina jest szeroko rozpowszechniona w przemyśle przetwórczym oraz mięsnym). Papaina, rozkładając białka do postaci aminokwasów, zmniejsza procesy gnilne niestrawionych białek.

UWAGA!

  • Przyjmowanie preparatów przeznaczonych dla kobiet w ciąży i karmiących piersią należy skonsultować z lekarzem, zwłaszcza gdy zaleca on przyjmowanie innych lekarstw lub witamin.


Słowa kluczowe: meal time, 
apteka, sklep, Calivita, trawienie, niestrawność, enzymy trawienne, papaina, papaja

produkty wspomagające trawienie

 
Meal Time opinie - podziel się swoimi doświadczeniami z naturalnymi enzymami z papai
Nie ma jeszcze żadnych recenzji.
0
0
0
0
0

Dziękujemy za wszystkie opinie o Meal Time
REKLAMA
Wróć do spisu treści