Smokerade - Apteki Pharmavita - naturalne suplementy diety

Pacjent - przycisk
podcień pod baner
pole pod menu
Zakupy - przycisk
Partner - przycisk
baner
Przejdź do treści
Ćwiczenia
REKLAMA
Calivita Partner Apteka

Smokerade

Smokerade
PANACEUM NA SKUTKI PALENIA

Dostępne opakowanie:

90 tabletek

Gdzie kupić:


Produkt niedostępny

Skład:

Składniki aktywne/1 tabletka:
Owoc Cayenne 300 mg
Ekstraktu z owocu granatu 5 mg
(std. 40% kwasu elagowego)
Witamina C      60 mg
Witamina E 10 mg
Cynk 5 mg
Selen (chelat aminokwasowy) 20 µg
Koenzym Q10 2,5 mg
Ekstrakt z zielonej herbaty 5 mg
(std. 20% polifenoli)

Wskazania:

ochrona przed szkodliwymi skutkami palenia papierosów

Dawkowanie i sposób użycia:

1 tabletka dziennie po posiłku.

Smokerade
suplement diety

Opis:
Smokerade to niezwykły preparat o działaniu antyoksydacyjnym, który wspiera organizm w walce z procesami utleniania, wywoływanymi paleniem papierosów. Dzięki korzystnemu działaniu złożonych składników, produkt zalecany jest nie tylko palaczom aktywnym i biernym, ale również w okresie rzucania nałogu palenia. Ze względu na niezwykłe właściwości antyoksydacyjne, produkt ten mogą z powodzeniem przyjmować również osoby niepalące.


papierosyJeśli palisz papierosy, z pewnością wiesz, że najlepszą drogą do zachowania zdrowia jest rzucenie tego nałogu. Ale czy rzeczywiście jesteś świadomy negatywnych skutków palenia, a także niebezpieczeństw, na jakie jesteś narażony, przebywając wśród osób palących?

Smokerade to unikalny, wieloskładnikowy preparat antyoksydacyjny, dzięki któremu procesy utleniania, powstające w wyniku palenia, ulegają zmniejszeniu, co przyczynia się do wzmocnienia ochrony naszych komórek oraz tkanek. Dotychczas wykryto ok. 4000 różnorodnych substancji w dymie papierosowym. Najbardziej niebezpieczne czynniki związane z paleniem to wspomniane już wcześniej wolne rodniki, niszczące komórki oraz ponad 40 naukowo potwierdzonych substancji rakotwórczych, do których należą m.in. niektóre policykliczne związki aromatyczne (np. benzopiren), aminy aromatyczne, nitrozaminy, butadieny, a także polon. W czasie palenia, oprócz wyżej wspomnianych substancji, do organizmu trafiają także duże ilości tlenku węgla. Wykazuje on znacznie większe powinowactwo do hemoglobiny niż tlen, jest więc toksyczny nawet w małym stężeniu! Składniki aktywne produktu – witaminy C i E, koenzym Q10, cynk oraz selen – są skutecznymi antyoksydantami. Występujący w produkcie owoc Cayenne (znany z właściwości pobudzających metabolizm) może być pomocny w kuracjach oczyszczających. Obecny w owocach granatu kwas elagowy oraz zawarta w produkcie zielona herbata, o wysokiej zawartości polifenoli, działając synergicznie zwalczają substancje uszkadzające naczynia krwionośne, płuca, serce, żołądek, pęcherz moczowy oraz hemoglobinę.

Słowa kluczowe:
smokerade, 
apteka, sklep, Calivita, antyoksydanty, ochrona, palenie papierosów, palenie bierne, przebywanie w zadymionym pomieszczeniu 

Antyoksydanty

Smokerade opinie - podziel się swoimi doświadczeniami z suplementem osłonowym nie tylko dla palaczy
Nie ma jeszcze żadnych recenzji.
0
0
0
0
0

Dziękujemy za wszystkie opinie o Smokerade
REKLAMA
Wróć do spisu treści